Програма лояльності

ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ 

Програма діє в магазинах під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD»  та «women’secret» по всій території України.
 
Учасником програми може стати споживач, що здійснив будь-яку покупку в магазинах під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD» та (або) «women’secret», отримав та заповнив анкету, в порядку, передбаченому правилами програми.

Бонуси нараховуються з першої покупки
 
З кожної покупки на рахунок Учасника зараховується бонуси у розмірі 5% від загальної суми покупки при купівлі товарів без знижки, та 3% від суми загальної покупки при купівлі акційних товарів та товарів зі знижкою, 1бонус=1гривні. Бонуси стають доступними для використання через 22 календарних дні з моменту здійснення покупки.

До Дня народження Учасник отримує подарункові бонуси в розмірі 500 бонусних гривень. Розмір подарункових бонусів визначається Організатором програми і може бути змінений без попередження. Термін дії подарункових бонусів – 7 днів до і 7 днів після Дня народження.

Бонуси не нараховуються з купівлі подарункових сертифікатів і з частини суми покупки, що сплачена бонусами (вказана у фіскальному чеку).
 
Учасник програми має право використовувати накопичені на його рахунку бонуси як знижку при купівлі товарів у мережі магазинів в яких діє дана програма. Бонусами може бути сплачено до 30% вартості будь-якого товару, але не більше 30% від вартості всього чеку (у тому числі і товару зі знижкою, якщо знижка є меншою ніж 30%, учасник програми має право збільшити знижку до 30% за рахунок списання накопичених бонусів), окрім розрахунку за подарунковий сертифікат. При цьому знижка рахується від першої ціни товару.
 
Бонусні бали діють протягом 180 днів з моменту здійснення останньої покупки.

Строк дії використання бонусів буде продовжено на наступні 180 днів, за умови здійснення будь-якої покупки в мережі магазинів під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD», та (або) «women'secret» до моменту закінчення 180-ти денного строку. У випадку не придбання товару в магазинах під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD»  та «women’secret» протягом  180 днів після здійснення останньої покупки, бонуси на рахунку Учасника анулюються та відновленню не підлягають .

Організатор Програми має право на свій розсуд вносити будь-які зміни в діючі правила Програми в будь-який час, попередньо повідомивши учасника Програми про внесення таких змін шляхом розміщення відповідної інформації в мережі магазинів «SPRINGFIELD», та (або) «women'secret» і на сайті www.kkfashion.com.ua.

Положення про Бонусну програму лояльності можна прочитати тут.