Обмін та повернення

Обмін та повернення

Отримання замовлення

При отриманні замовлення обов’язково перевіряйте його цілісність, комплектність і зовнішній вигляд. У випадку виявлення невідповідності товару замовленню необхідно відмовитись від його отримання, для чого необхідно заповнити заяву, яка вкладена в посилку.

Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення у відділені і вирішили в подальшому повернути товар, посилаючись на його пошкодження, невідповідність замовленню, womensecret.com.ua може відмовити в прийнятті повернення через неможливість встановити причину і момент виникнення пошкодження (некомплектності).
 

Повернення товару

Товар належної якості, який ви придбали на сайті womensecret.com.ua, можливо повернути протягом 21 календарного дня з моменту його отримання. Ми залишаємо за собою право на відмову в поверненні, якщо звернення на повернення коштів надійшло після завершення встановленого терміну або вироби були у використанні і не відповідають умовам повернення.

Поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання і не експлуатувався, при дотриманні наступних умов:

1.    Збереження товарного вигляду і споживчих якостей;
2.    Відсутність слідів експлуатації
3.    Збереження ярликів, бірок і захисних плівок
4.    Цілісність, недоторканність і збереження всіх частин індивідуальної упаковки.

У разі повернення акційного товару необхідно повернути все замовлення.

Для повернення замовлення необхідно заповнити і додати заяву на повернення, яка вкладена у відправлення, і відправити товар з заявою Новою Поштою за реквізитами:

Відділення: м. Київ, відділення 7 (вулиця Гната Хоткевича)
Отримувач: ФОП Йовхоміщ Тетяна Павлівна ЄДРПОУ 2517005163
Телефон отримувача: +380503007939
Платник за доставку: відправник (за рахунок клієнта)

Вартість доставки товару в разі обміну чи повернення сплачує покупець.

Якщо з моменту покупки пройшло менше 14 днів, є можливість скористатись послугою ЛЕГКЕ ПОВЕРНЕННЯ від Нової пошти, в такому разі доставка товару в разі обміну чи повернення буде безкоштовна.

Звертаємо вашу увагу, що для вашої безпеки, після кожного повернення, проводиться дезінфекція товару шляхом відпарювання.  

Обмін товару

Можливий обмін товару на аналогічну модель іншого розміру протягом 21 дня з моменту отримання замовлення. За умови, що товар не був в експлуатації, збереження товарного вигляду та етикеток.

Для уточнення наявності товару для обміну, зв'яжіться з менеджером онлайн-магазину +38(050) 305 67 60

Повернення коштів

Повернення коштів відбувається на вашу банківську картку, реквізити якої ви вказуєте при заповненні заяви на повернення. Термін повернення відраховується від моменту надходження товару на склад womensecret.com.ua. Середній термін повернення до 5 календарних днів.

Зв’язатися з нами
+380 50 634 68 64
З понеділка по неділю з 9:00 по 20:00
Запросити допомогуМагазини